Škola engleskog jezika

Mala škola engleskog jezika

 

Znate li da je mehanizam usvajanja stranog jezika u djece potpuno drugačiji nego u odraslih? Stručnjaci za jezik preporučuju da se s učenjem stranog jezika počne što ranije. Tako i mi u našem vrtiću nudimo Program ranog učenja engleskog jezika. Ovaj program ima suglasnost Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa RH. U njega se mogu uključiti djeca od 4. do 7. godine. Kroz program u trajanju od 1.10 – 29.5 (8 mjeseci)djeca mogu naučiti kako reći svoje ime i koliko godina imaju. Upoznati će se sa brojevima, bojama, dijelovima tijela,  danima u tjednu te voćem i povrćem kroz igru. Obrađivati će aktualne teme na engleskom jeziku poput godišnjih doba i svemu vezano za iste. Djeci se približava jezik na zabavan način uz pjesmice, glumu, slikovne kartice… Program će se provoditi prema knjizi, radnoj bilježnici, audio cd-u i karticama „First steps“ izdavača Školska knjiga, prilagođeno uzrastu predškolske dobi. Predviđeni termin: utorkom i četvrtkom 10:00 – 10:45 h Cijena: 16,00€ mjesečno Voditelj: Marija Grbešić