Škola engleskog jezika

Škola engleskog jezika

U suradnji sa Centrom znanja Vinkovci u našem vrtiću se provodi i škola engleskog jezika.
Djeca se u malim grupama sa svojom teacher veselo i kroz igru upoznaju sa engleskim jezikom. Male grupe od 5 do 10 polaznika, Vaše dijete čini aktivnim sudionikom nastavnog programa prilagođenog njegovom uzrastu. Natjecateljski duh djece, djeluje motivirajuće te dodatno čini Vaše dijete aktivnim tijekom nastave. Mlade i strpljive profesorice pored stručnosti u pogledu stranih jezika izuzetni su pedagozi što je vrlo bitno pri radu s djecom. Rad u malim grupama našim profesoricama omogućuje individualni pristup svakom djetetu što dodatno pridonosi kvaliteti naših tečajeva.

Broj polaznika: 5 – 10 Dob djeteta: min. 5 godina Trajanje tečaja: 60 x 45 min. Dinamika tečaja: 2 x 1 školski sat tjedno.