Ruksak (pun) kulture

DJEČJI VRTIĆ BAJKA

NUŠTARSKA 4

32100 VINKOVCI

OIB 43476159888

TEL:032/301-006

 

MINISTARSTVO KULTURE RH

RUNJANINOVA 2

10 000 ZAGREB

 

 

Poštovani,

 

vezano uz program Ruksak (pun) kulture – umjetnost i kultura u vrtiću i školi za 2017. godinu koje Ministarstvo kulture RH provodi s Ministarstvom znanosti i obrazovanja RH javljamo Vam da je u našem vrtiću održana predstava Iš´o Viljo u dućan i radionica za predškolsku odgojnu skupinu dana 20.11.2017. godine.

Uz dopis dostavljamo Vam upitnike 3 odgojitelja koji su prisustvovali predstavi i bili aktivni sudionici radionice i upitnike djece koja su sudjeloval u radionici.

Ujedno Vas molimo ukoliko nam možete poslati potvrde za odgojiteljice sudionice radionice za napredovanje u struci u zvanje odgojitlj-mentor i odgojitelj-savjetnik. Djelatnice su Zrinka Špoljarec, Ivana Pajtler i Ana Zulumović.

Zahvaljujemo se ovim putem što ste upravo naš vrtić uvrstili ove godine u program.

 

Radujemo se budućoj suradnji i srdačan pozdrav,

 

U Vinkovcima, 21.11.2017.                                      Ravnateljica Ana Zulumović, mag.paed.